Hygienická opatření proti koronaviru

K ochraně zdraví a bezpečí Vašich pacientů, klientů a zaměstnanců lze přispět i správnou dezinfekcí prádla.

Zajištění účinného dezinfekčního praní a zpracování prádla však může být ve vlastní prádelně často problematické. Službu se zárukou přísných hygienických postupů poskytuje PRÁDELNA KYSELÝ, a.s., a to jako jedna z mála speciálně certifikovaných průmyslových prádelen v ČR.

corona virus

Prádelna Kyselý je držitelem HYGIENICKÉHO CERTIFIKÁTU RAL-GZ 992/2:2019, který garantuje dezinfekční praní dle německé hygienické normy RAL a prokazuje splnění přísných požadavků renomovaného Institutu Roberta Kocha pro praní prádla u externích dodavatelů. Součástí této certifikace jsou předem nehlášené celodenní kontroly zahraničními auditory a několikrát ročně jsou odesílány vzorky vypraného prádla k ověření správnosti procesu. Certifikát je vždy udělován pouze na období jednoho roku. Jedná se vůbec o nejpřísnější hygienickou normu v celé Evropě.

V Prádelně Kyselý důsledně dezinfikujeme po každém použití transportní klece na prádlo včetně jejich povlaků. Striktně oddělené části provozu pro praní použitého prádla a zpracování čistého prádla vylučují přenos jakýchkoli bakterií či virů ze špinavé části provozu. To znamená, že nikde nedochází ke křížení prádla.

Provozní řád prádelny je samozřejmě schválen Krajskou hygienickou stanicí.

Pozor, v současné době vystavuje různá potvrzení o hygienickém praní i řada dodavatelů chemie apod. Tato prohlášení se vztahují jen na praní prádla a nejsou podložena nezávislou kontrolou! Pouze oficiální certifikace dle nejpřísnějších norem je zárukou správného postupu a hygienicky nezávadného prádla!

Samozřejmě se můžete osobně přesvědčit o našich postupech popsaných výše při návštěvě naší moderní prádelny ve Vlašimi. Uvítáme, pokud se na návštěvu ohlásíte předem, můžete ale přijet i zcela spontánně.

Kontakt pro další informace: pradelna@pradelna.cz, +420 770 156 945

 

Diskuze